0
 
Askeri Sınavlar İçin Set
Yargı Yayınları KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Hazine Modüler Soru Bankası Seti

8.00 
(KDV Dahil)

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Biyoloji Kolay Öğrenme Kılavuzu

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Biyoloji Kolay Öğrenme Kılavuzu
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
212863
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
112
Liste Fiyatı
10.00 TL
İndirimli Fiyatı
8.00 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 6.00 TL
Gönderim Zamanı
1-3 Gün İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 5.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.
Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Biyoloji Kolay Öğrenme Kılavuzu,Lise Hazırlık Kitapları 9. Sınıflar,Coşku Yayınları,Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Biyoloji Kolay Öğrenme Kılavuzu
 

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Biyoloji Kolay Öğrenme Kılavuzu

Yeni müfredat

Önemli bilgi 

Serbest alan 

Çözüm alanı 

Dijital içerik

Kolay Öğrenme Kılavuzunun 9.sn KAMES Biyoloji ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Biyoloji dersinde öğretmeninizin anlattıklarını yazmanızı ve daha kolay not almanızı sağlayacak bir defter hazırlamaya karar verdik. Defterimizi hazırlarken biyoloji dersi için gerekli olan ancak çizilmesi zor olan şekilleri içerisine yerleştirdik. Ancak şekiller üzerinde yazılması gereken kısımları boş bırakarak, hem sizin yazmanızı hem de yazarken öğrenmenizi kolaylaştırmak istedik. Bu sistem sayesinde ders sırasında şekil çizerken zaman harcamanızı da önlemeyi amaçladık. Yine benzer mantıkla biyoloji dersine ait konuların belirli kısımlarını yazarak ve belirli kısımlarını da boş bırakarak elinize tam sizin ihtiyacınız olan bir defteri vermeyi hedefledik. Bu sayede ders sırasında yazı yazmak yerine, öğretmeninizi dinlemek için vakit oluşturmayı amaçladık. Hem konuları dinlemiş hem de gerekli notları almış olarak dersi tamamlamanızı sağlayacak bir defter hazırladık.