0
 
Askeri Sınavlar İçin Set
Yargı Yayınları KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Hazine Modüler Soru Bankası Seti

23.63 
(KDV Dahil)

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Matematik Kolay Öğrenme Kılavuzu

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Matematik Kolay Öğrenme Kılavuzu
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
212859
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
344
Liste Fiyatı
31.50 TL
İndirimli Fiyatı
23.63 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 6.00 TL
Gönderim Zamanı
1-3 Gün İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 5.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.
Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Matematik Kolay Öğrenme Kılavuzu,Lise Hazırlık Kitapları 9. Sınıflar,Coşku Yayınları,Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Matematik Kolay Öğrenme Kılavuzu
 

 Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Matematik Kolay Öğrenme Kılavuzu

Yeni müfredat

Önemli bilgi 

Serbest alan 

Çözüm alanı 

Dijital içerik

Kolay Öğrenme Kılavuzunun 9.sn KAMES Matematik ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Kolay Öğrenme Kılavuzunun (KÖK’ün) temel amacı; öğretmenlerimizin derste öğrencilere konuyu anlatırken not tutturma ihtiyacını karşılamaktır. Bu ürün sayesinde derslerde çok daha fazla pratik yapılacağı gibi, öğrencilerimizin daha düzenli not tutmaları da sağlanmış olacaktır. Akıllı tahtada ders anlatmak için özel hazırladığımız Flash Bellekler kampanya dahilinde öğretmenlerimizin hizmetine sunulacaktır. Flash belleğin içinde; öğrencilerin elindeki defterin tamamı ile birlikte her sorunun cevabı, öğrencinin defterinde olmayan farklı sorular ve çözümleri, öğrenmeyi kolaylaştıran interaktif animasyonlar, her seçildiğinde farklı soru üreten "Kim 100 Almak İster Yarışması", konunun günlük yaşamda kullanımı ile ilgili bilgiler, eğlendirecek resimler, etkinlikler konunun durumuna göre eklenmiştir. Ayrıca Flash Belleğin içindeki sunum modülü ile öğretmenlerimiz defterdeki sorularla kendilerine özel ders anlatım sunumları da hazırlayabileceklerdir. Bu sayede öğretmenlerimiz tek tip anlatış yerine kendilerine göre de bir sıralama yapabileceklerdir.