0
 

Ödeme şekli kredi kartı havale eft kapıda ödeme 

2015 ÖABT Edebiyat Öğretmenliği
2015 Askeri Okul Sınavlarına Hazırlık
İsmail Ercan İcra Sınavları
8.00 
(KDV Dahil)

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Tarih Kolay Öğrenme Kılavuzu

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Tarih Kolay Öğrenme Kılavuzu
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
212864
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
104
Liste Fiyatı
10.00 TL
İndirimli Fiyatı
8.00 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 5.00 TL
Gönderim Zamanı
1-3 Gün İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 5.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Sepete Eklenecek Adet :
Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Tarih Kolay Öğrenme Kılavuzu,Lise Hazırlık Kitapları 9. Sınıflar,Coşku Yayınları,Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Tarih Kolay Öğrenme Kılavuzu

 

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Tarih Kolay Öğrenme Kılavuzu

Yeni müfredat

Önemli bilgi 

Serbest alan 

Çözüm alanı 

Dijital içerik

Kolay Öğrenme Kılavuzunun 9.sn KAMES Tarih ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Tarih dersinde öğretmeninizin anlattıklarını yazmanızı ve daha kolay not almanızı sağlayacak bir defter hazırlayarak kullanımınıza sunduk. Defterimizi hazırlarken Tarih dersi için gerekli olan temel bilgilerden bazılarını yazarken, bazılarını da boş bıraktık. Böylece, • Ders sırasında öğretmeninizi dinlemek için size zaman kazandırmayı • Hem konuları dinlemiş hem de gerekli notları almış olarak dersi tamamlamanızı • Boş bölümleri yazarken öğrenmenizi kolaylaştırmayı • Öğrenmenin kalıcı olmasını ve derste aktif olmanızı amaçladık. Dersin kolay işlenebilmesi için üniteleri daha küçük bölümlere ayırdık. Bölümlerin sonuna da etkinlikler koyarak konuların pekiştirilmesini amaçladık.