0
 
Yargı Yayınları KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Hazine Modüler Soru Bankası Seti

21.70 
(KDV Dahil)

Karekök Yayınları YGS LYS Geometri 1 Konu Anlatımlı

Karekök Yayınları YGS LYS Geometri 1 Konu Anlatımlı
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
222679
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
496
Liste Fiyatı
31.00 TL
İndirimli Fiyatı
21.70 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 6.00 TL
Gönderim Zamanı
1-3 Gün İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 5.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Sepete Eklenecek Adet :
Karekök Yayınları YGS LYS Geometri 1 Konu Anlatımlı,YGS LYS HAZIRLIK Konu Anlatımlı,Karekök Yayınları,Karekök Yayınları YGS LYS Geometri 1 Konu Anlatımlı
 

 Karekök Yayınları YGS LYS Geometri 1 Konu Anlatımlı

Modüler Piramit Sistemi'nde pratik yöntem ile teorik yöntem örtüşmüştür. Genellikle uygulamaya geçirilemeyen ve ihmal edilen amaç ve davranışlar sorular ile ifade edilmiştir. Bu bağlamda Modüler Pramit Sistemi'nde her KÖŞETAŞI bir davranışın soru biçiminde yazıl-masıdır.AÇIKLAMALI ÇÖZÜM bölümünde öğrenciden istenen tepki köşetaşının hemen ardından verilmektedir. Sezgiye dayalı öğrenmeye destek olması amacıyla çözümü destekleyici ispat, teorem ve alternatif çözümler de bu bölümde verilmektedir. Bir konunun bu bölümlerinde anlatılanların toplamı, herhangi bir konu anlatımlı kitabın açıklamaları toplamından fazladır. Bu ezberci bir yaklaşıma uzak durulmak isten-mesindendir.