0
 

 

 

 

 

20.00 
(KDV Dahil)

İkinci Sayfa Ceza Hukuku Genel Hükümler

İkinci Sayfa Ceza Hukuku Genel Hükümler
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
201221
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
568
Liste Fiyatı
25.00 TL
İndirimli Fiyatı
20.00 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 4.90 TL
Gönderim Zamanı
24 Saat İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 4.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Sepete Eklenecek Adet :
,Adli - İdari Hakimlik Konu Anlatımlı,İkinci Sayfa,İkinci Sayfa Ceza Hukuku Genel Hükümler

 

  CEZA HUKUKU GENEL HÜKÜMLER, Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Sınavı başta olmak üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) da dahil memuriyet sınavlarına girecek adayların ceza hukuku genel hükümler alanında karşılarına çıkacak olan soruları eksiksiz şekilde çözmelerini sağlamak gayesiyle hazırlanmıştır.

Kitabın içeriğinde yer alan her bölümden sonra bölüm özetine yer verilmiştir. Bu sayede okunan bölümün önemli noktalarının daha kısa sürede gözden geçirilmesi olanağı sağlanmıştır.
Bölümlerle ilgili sorular kitabın sonuna yığılmamış; bilakis ilgili olduğu bölümün hemen sonuna yerleştirilmiştir. Bu sayede bölümlerde öğrenilen bilgilerin sıcağı sıcağına pekiştirilmesi sağlanmıştır. Bunun yanı sıra sınavlarda sorulan soruların bir kısmına konuların anlatıldığı bölümde yer verilerek sınavda ne tür soruların çıktığı noktasında okuyucunun fikir sahibi olması amaçlanmıştır.

Kitabın sonunda iki adet deneme sınavına yer verilmiştir. Bu iki deneme sınavı özünde 8 adet deneme sınavı içermektedir. Çünkü her bir denemede 20 adet soru bulunmaktadır. Ceza hukuku genel hükümler kısmından Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Sınavında ortalama 5 soru çıktığı dikkate alındığında, her bir deneme sınavı esasen dört deneme sınavı niteliğindedir.