0
 
Yargı Yayınları KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Hazine Modüler Soru Bankası Seti

15.60 
(KDV Dahil)

Arkadaş Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Arkadaş Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
206243
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
336
Liste Fiyatı
19.50 TL
İndirimli Fiyatı
15.60 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 7.00 TL
Gönderim Zamanı
1-3 Gün İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 5.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.
Arkadaş Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı,Lise Hazırlık Kitapları 9. Sınıflar,Arkadaş Yayınları,Arkadaş Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı
 

 Arkadaş Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı,

 

9789755097411Arkadaş Yayınevi, otuz yılı aşan yayıncılık deneyimini şimdi "geleceğin umudu" gençlerin hizmetine sunuyor. Türkiye'nin en büyük ve eski yayınevlerinden biri olarak, özenle hazırladığımız yardımcı ders kitaplarıve soru bankaları gençlerimizin başarısına büyük katkı sağlayacak.

 

Yardımcı ders kitapları serimizden Konu Anlatımlı 9. Sınıf Coğrafya'da;

 

-Kapsamlı konu anlatımları,

 

-en son MEB müfredatına uygun içerik,

 

-öğrencilerin özellikle ihtiyaç duydukları ve zorluk çekilen konulara odaklanan, dikkatle gözden geçirilmiş testler,

 

-program ve ünitelerin tüm kazanımlarını karşılayarak sınayan, okul başarısını ve öğrenciyi çeşitli sınavlara hazırlamayı hedefleyen zengin bir içerik bulacaksınız.

 

Yardımcı ders kitaplarımızı alanlarında başarılarıyla dikkatleri çeken öğretmenlerle çalışmaya gayret ederek hazırladık. Kitaplarımızı uzman danışmalarımızla gözden geçirdik, zümreler içerisinde çapraz okumalar yaptık, redaktörlerimizin denetiminin ardından dikkatle yeniden kontrol ettik. Bütün bu çalışmaları gerçekleştirirken tek bir hedefimiz vardı: Benzerlerinden üstün, farklı özellikleri ve zengin içeriğiyle öğrencilerimizin başarısına ciddi katkıda bulunacak, öğretmenlerimizin beğenisini kazanacak kitaplar yayınlamak.

 

İşte öğrencilerimize çok yararlı olacağına inandığımız Konu Anlatımlı 9. Sınıf Coğrafya kitabımız da tüm bu çalışmaların ürünü.

 

Kitabımızı öğretmen ve öğrencilerimize sunuyor, başarılarının eğitim ve öğretim yaşamları boyunca devam etmesini diliyoruz.