0
 
Askeri Sınavlar İçin Set
Yargı Yayınları KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Hazine Modüler Soru Bankası Seti

14.40 
(KDV Dahil)

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Fizik Kolay Öğrenme Kılavuzu

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Fizik Kolay Öğrenme Kılavuzu
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
212861
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
176
Liste Fiyatı
18.00 TL
İndirimli Fiyatı
14.40 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 6.00 TL
Gönderim Zamanı
1-3 Gün İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 5.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.
Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Fizik Kolay Öğrenme Kılavuzu,Lise Hazırlık Kitapları 9. Sınıflar,Coşku Yayınları,Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Fizik Kolay Öğrenme Kılavuzu
 

Coşku Yayınları 9. Sınıf KÖK Fizik Kolay Öğrenme Kılavuzu

Yeni müfredat

Önemli bilgi 

Serbest alan 

Çözüm alanı 

Dijital içerik

Kolay Öğrenme Kılavuzunun 9.sn KAMES Fizik ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Fizik dersinde öğretmeninizin anlattıklarını yazmanızı ve daha kolay not almanızı sağlayacak bir defter hazırlamaya karar verdik. Defterimizi hazırlarken Fizik dersi için gerekli olan ancak çizilmesi zor olan şekilleri içerisine yerleştirdik. Bazen şekiller üzerinde yazılması gereken kısımları boş bırakarak, hem sizin yazmanızı hem de yazarken öğrenmenizi kolaylaştırmak istedik. Bu sistem sayesinde ders sırasında şekil çizerken zaman harcamanızı da önlemeyi amaçladık. Benzer mantıkla Fizik dersine ait konuların belirli kısımlarını yazarak ve belirli kısımlarını da boş bırakarak, tam sizin ihtiyacınız olan bir defteri kullanımınıza sunmayı hedefledik. Bu sayede ders sırasında yazı yazmak yerine, öğretmeninizi dinlemek için ekstra zaman oluşturmayı amaçladık. Hem konuları dinlemiş hem de gerekli notları almış olarak dersi tamamlamanızı sağlayacak bir defter hazırladık. Fizik gibi, anlatılan konuya yoğunlaşılması gereken bir derste sizlerin dikkatlerinizin çoğunu öğretmeninize verebilmeniz için ders başarınızı artıracağını düşündüğümüz Kolay Öğrenme Kılavuzu hazırlandı.