0
 
Askeri Sınavlar İçin Set
Yargı Yayınları KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Hazine Modüler Soru Bankası Seti

23.92 
(KDV Dahil)

Zambak TEDES 8. Sınıf Matematik

Zambak TEDES 8. Sınıf Matematik
Sayfayı Paylaş :
Kitap Numarası
212933
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
Liste Fiyatı
29.90 TL
İndirimli Fiyatı
23.92 TL
Kargo Ücreti
Yalnızca 6.00 TL
Gönderim Zamanı
1-3 Gün İçerisinde Siparişleriniz Kargoya Verilir.
Ödemeyi banka havalesi, posta çeki kullanarak ve kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde 5.00 TL kapıda ödeme ücreti alınacaktır.
Şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.
Zambak TEDES 8. Sınıf Matematik,TEOG 8.Sınıf Kitapları,Zambak Yayınları,Zambak TEDES 8. Sınıf Matematik
 

 Zambak TEDES 8. Sınıf Matematik

ZAMBAK TEDES’TE NELER VAR?

 

 

 

Zambak TEDES’te kâğıt baskılı kitap, tablet uygulaması ve öğretmen uygulaması olmak üzere üç ayrı yayın içeriği hazırlandı.

 

Kâğıt baskılı kitap:

 

Geleneksek eğitimin vazgeçilmez malzemesi olan kâğıt baskılı kitap türünde hazırlanan Zambak TEDES kitabını alan öğrenci, konulara çalışırken ikonlarla gösterilmiş yerlerdeki görselleri Zambak’ın internet sitesine (zambakegitim) girerek izleyebilir ve bilgisini artırabilir. Etkinlikleri yine bu sitede çözebilir ve testlerdeki soruların yazılı ya da video çözümlerine ulaşabilir.

 

Tablet uygulaması:

 

Kâğıt baskılı kitabın sanal uygulaması olan tablet versiyonunda öğrenci interaktif bir dersle karşı karşıyadır. Tablet üzerinde videoları, 3D animasyonları, Flash animasyonları ve daha birçok animasyonu anında izleyebilir, yarışmaları uygulayabilir, deneyleri, videoları istediği an, istediği sıklıkta görebilir. Testleri çözebilir ve çözdüğü testle ilgili raporlar çıkartabilir. Sanal kalemle tablet üzerine istediği yazıyı yazabilir, soru çözümleri yapabilir, bunları kaydedip istediği zaman tekrarlayabilir.

 

Öğretmen uygulaması:

 

Zambak TEDES ürünlerinde en zengin içerik öğretmen uygulamasında verilmiştir. Öğrenci tablet uygulamasının tamamını içeren öğretmen uygulamasında bunun dışında öğretmenin işini kolaylaştıracak birçok materyal de sunulmuştur. Öğretmen uygulamasında, öğrenci kitabındaki soruların yanı sıra bu soruların iki katı kadar soru sadece öğretmene verilmiştir. Öğretmen, zorluk derecesi de tanımlanmış bu sorularla istediği kadar test hazırlayıp öğrencilerine dilediği zaman sınav yapabilir. Öğretmen derse başlamadan önce sınıfın niteliğine göre ders planını çıkarabilir, bu plana uygun görsel materyalleri seçip düzenleyebilir ve bu planları kaydederek dilediği zaman tekrar edebilir. Zambak TEDES bugünü aşıp geleceği kucaklayan bir eğitim metoduyla tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

 

Zambak TEDES, güzel ülkemizin güzel insanlarına hayırlı olsun.

 

Dünyayla yarışan Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu gelecek vizyonu Zambak TEDES’le gerçeğe dönüşüyor.